DETSKE KOLIESKOVE KORCULE


Brzda pre detské kolieskové korčule Tempish

Brzda pre detské kolieskové korčule Tempish shop >>

Náhradná brzda Tempish je určená pre modely inline korčúľ Tempish Neo-X, Daco, Rebel Robsust, Rebel Now, LUX Rebel, LUX Rebel Girl, Rebel Rich, Magic Rebel, MAGIC Rebel Girl, Twin, Rebel PP, Rebel AL, F21, I-Max Jr., Freeway.... Info Tempish >>Detské kolieskové korčule Fila Junior WIZY ALU M (32-35)

Detské kolieskové korčule Fila Junior WIZY ALU M (32-35) e-shop >>

Kolieskové korčule FILA Junior WIZY Alu sú obľúbeným modelom detských kolieskových korčúľ pre túto sezónu. Korčule sú postavené na odľahčenom AL hliníkovom ráme zo série 6005 a topánka korčule je vytvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odolnosť. Vďaka ext.. Detské kolieskové korčule Fila Junior WIZY ALU M (32-35) info >>Kolieskové korčule Fila Junior WIZY G - model 2013 M (32-35)

Kolieskové korčule Fila Junior WIZY G - model 2013 M (32-35) e-shop >>

Kolieskové korčule FILA Junior WIZY G model 2013 sú obľúbeným modelom detských kolieskových korčúľ pre túto sezónu. Korčule sú postavené na odolnom odľahčenom kompozitovom ráme z tvrdeného plastu a topánka korčule je tvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odo.. Kolieskové korčule Fila Junior WIZY G - model 2013 M (32-35) info >>Kolieskové korčule Fila Junior WIZY - model 2013 M (32-35)

Kolieskové korčule Fila Junior WIZY - model 2013 M (32-35) e-shop >>

Kolieskové korčule FILA Junior WIZY model 2013 sú obľúbeným modelom detských kolieskových korčúľ pre túto sezónu. Korčule sú postavené na odolnom odľahčenom kompozitovom ráme z tvrdeného plastu a topánka korčule je tvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odoln.. Kolieskové korčule Fila Junior WIZY - model 2013 M (32-35) info >>Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl S (31-34)

Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl S (31-34) e-shop >>

Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl sú dvojradové retro korčule pre všetky malé korčuliarky. Rozmiestnenie koliesok dvojradových korčúľ umožní Vášmu dieťaťu získať pri korčuľovaní väčšiu stabilitu. Brzdy sú u týchto modelov umiestnené vpredu, aby bolo brzdenie vzhľ.. Detské kolieskové korčule FILA Joy Girl S (31-34) info >>Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy S (31-34)

Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy S (31-34) e-shop >>

Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy sú dvojradové retro korčule pre všetkých malých korčuliarov. Rozmiestnenie koliesok dvojradových korčúľ umožní Vášmu dieťaťu získať pri korčuľovaní väčšiu stabilitu. Brzdy sú u týchto modelov umiestnené vpredu, aby bolo brzdenie v.. Detské kolieskové korčule FILA Joy Boy S (31-34) info >>Detské kolieskové korčule FILA J-One Girl S (28-32)

Detské kolieskové korčule FILA J-One Girl S (28-32) e-shop >>

Kolieskové korčule FILA J-One Girl sú detské in-line korčule vhodné pre všetky mladé korčuliarky. Rám korčule tvorí odolná jednoliata škrupina, ktorá je zvnútra špeciálne tvarovaná tak, aby čo najlepšie vyhovela tvaru nohy Vášho dieťaťa. Vnútorný materiál korčule je navy.. Detské kolieskové korčule FILA J-One Girl S (28-32) info >>Detské kolieskové korčule FILA J-One S (28-32)

Detské kolieskové korčule FILA J-One S (28-32) e-shop >>

Kolieskové korčule FILA J-One sú detské in-line korčule vhodné pre všetkých mladých korčuliarov. Rám korčule tvorí odolná jednoliata škrupina, ktorá je zvnútra špeciálne tvarovaná tak, aby čo najlepšie vyhovela tvaru nohy vášho dieťaťa. Vnútorný materiál korčule je navy.. Detské kolieskové korčule FILA J-One S (28-32) info >>Detská sada Fila X-One Combo G 2 Set - model 2013 XL (38-41)

Detská sada Fila X-One Combo G 2 Set - model 2013 XL (38-41) e-shop >>

Detská sada Fila X-One Combo G 2 Set je sada určená pre jazdu na kolieskových korčuliach. 2 chrániče kolien, 2 chrániče lakťov a 2 chrániče zápästia zaručujú maximálnu ochranu Vášho dieťaťa. Chrániče kolien a lakťov sú z kvalitného tvrdeného plastu a textílie pre maximál.. Detská sada Fila X-One Combo G 2 Set - model 2013 XL (38-41) info >>Detská sada Fila X-One Combo 2 Set - model 2013 S (29-32)

Detská sada Fila X-One Combo 2 Set - model 2013 S (29-32) e-shop >>

Topánka Fila X-ONE s autoadaptívnym systémom je najlepší mechanizmus v detskej kategórii. Autoadaptívny systém je veľmi ľahký a ako jediný umožňuje jednoduché, mikrometrické nastavenie veľkosti obutej topánky korčule.Technický popis:   Chrániče: 2-dielna sada chrániče koli.. Detská sada Fila X-One Combo 2 Set - model 2013 S (29-32) info >>Kolieskové korčule Fila X-One G S (29-32)

Kolieskové korčule Fila X-One G S (29-32) e-shop >>

Kolieskové korčule Fila X-One G patria medzi veľmi obľúbený model dievčenských kolieskových korčúľ. Korčule sú postavené na odolnom odľahčenom ráme z tvrdeného plastu a topánka korčule je vytvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odolnosť. Vďaka kvalitnej vn.. Kolieskové korčule Fila X-One G S (29-32) info >>Detské kolieskové korčule Baud BD260 zeleno-čierna - M 34-37

Detské kolieskové korčule Baud BD260 zeleno-čierna - M 34-37 e-shop >>

Detské kolieskové korčule Baud BD260 sú odolné kolieskové korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Pomocou jediného tlačidla ľahko a rýchlo upravíte veľkosť podľa veľkosti nohy. Hliníkový podvozok s ložiskami ABEC 5 a kolieska s priemerom 64, 70 a 72 mm (podľa veľkosti samotn.. Detské kolieskové korčule Baud BD260 zeleno-čierna - M 34-37 info >>Detské kolieskové korčule Baud BD260 ružovo-modrá - M 34-37

Detské kolieskové korčule Baud BD260 ružovo-modrá - M 34-37 e-shop >>

Detské kolieskové korčule Baud BD260 sú odolné kolieskové korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Pomocou jediného tlačidla ľahko a rýchlo upravíte veľkosť podľa veľkosti nohy. Hliníkový podvozok s ložiskami ABEC 5 a kolieska s priemerom 64, 70 a 72 mm (podľa veľkosti samotn.. Detské kolieskové korčule Baud BD260 ružovo-modrá - M 34-37 info >>Kolieskové korčule Fila X-One M (32-35)

Kolieskové korčule Fila X-One M (32-35) e-shop >>

Kolieskové korčule Fila X-One patria medzi veľmi obľúbený model chlapčenských kolieskových korčúľ. Korčule sú postavené na odolnom odľahčenom ráme z tvrdeného plastu a topánka korčule je vytvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odolnosť. Vďaka kvalitnej vnú.. Kolieskové korčule Fila X-One M (32-35) info >>Korčule Spokey Felo 2v1 S 30-33

Korčule Spokey Felo 2v1 S 30-33 e-shop >>

Korčule Spokey Felo 2v1 sú dievčenské univerzálne korčule s možnosťou zámeny in-line koliesok za nože na ľad. Užívateľsky veľmi jednoduchý systém zmeny veľkosti pomocou jedného tlačidla bez použitia náradia. Vnútorná pohodlná a polstrovaná topánka drží nohu v správnej p.. Korčule Spokey Felo 2v1 S 30-33 info >>Detské kolieskové korčule Monster High 34

Detské kolieskové korčule Monster High 34 e-shop >>

Detské kolieskové korčule Monster High sú dievčenské kolieskové korčule, ktoré vynikajú svojou kvalitou a atraktívnym dizajnom. Topánka je vyrobená z odolných látkových materiálov, ktoré sa výborne prispôsobia nohe. Pohodlie a bezpečnosť zaisťuje šnurovanie, ktoré fixuje cel.. Detské kolieskové korčule Monster High 34 info >>Kolieskové korčule Laubr Street Runner červená - M (35-38)

Kolieskové korčule Laubr Street Runner červená - M (35-38) e-shop >>

Kolieskové korčule Laubr Street Runner sú korčule vyššej triedy s komfortnou a priedušnou vnútornou topánkou a ľahko regulovateľnou veľkosťou. Masívny alumíniový podvozok s vysoko precízne vyrobenými ložiskami ABEC 9 zaručia plynulú a rýchlu jazdu. Šnúrovanie, bezpečnostná .. Kolieskové korčule Laubr Street Runner červená - M (35-38) info >>Chlapčenské korčule 2v1 Action Gondo XS (29-32)

Chlapčenské korčule 2v1 Action Gondo XS (29-32) e-shop >>

Chlapčenské korčule 2v1 Action Gondo vzhľadovo pripomínajú štýlové členkové tenisky. Sú tak vhodné pre tých, ktorí ocenia zaujímavý vzhľad v kombinácii s výbornými funkčnými vlastnosťami. Pomocou páčky ich ľahko a v momente nastavíte na požadovanú veľkosť. Navyše uni.. Chlapčenské korčule 2v1 Action Gondo XS (29-32) info >>Detské kolieskové korčule WORKER Diane LED - so svietiacimi kolieskami Veľkosť XS (27-30)

Detské kolieskové korčule WORKER Diane LED - so svietiacimi kolieskami Veľkosť XS (27-30) e-shop >>

Detské kolieskové korčule WORKER Diane LED sú kvalitné dievčenské korčule, ktoré vynikajú svojou kvalitou a atraktívnym dizajnom. Detské kolieskové korčule spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšo.. Detské kolieskové korčule WORKER Diane LED - so svietiacimi kolieskami Veľkosť XS (27-30) info >>Detské kolieskové korčule WORKER Diane Veľkosť S (31-34)

Detské kolieskové korčule WORKER Diane Veľkosť S (31-34) e-shop >>

Detské kolieskové korčule WORKER Diane sú kvalitné dievčenské korčule, ktoré vynikajú svojou kvalitou a atraktívnym designom. Detské kolieskové korčule spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti podliehajúci najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne.. Detské kolieskové korčule WORKER Diane Veľkosť S (31-34) info >>Detské kolieskové korčule WORKER 117CD Veľkosť S 30-33

Detské kolieskové korčule WORKER 117CD Veľkosť S 30-33 e-shop >>

Detské kolieskové korčule WORKER 117CD sú odolné kolieskové korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Pomocou jediného tlačidla ľahko a rýchlo upravíte veľkosť podľa vlastnej potreby. Plastový podvozok s ložiskami ABEC 5 a kolieska s priemerom 70 mm zaručujú výborné jazdné v.. Detské kolieskové korčule WORKER 117CD Veľkosť S 30-33 info >>Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate LED - so sv. kolieskami Farba ružová, Veľkosť XS (26-29)

Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate LED - so sv. kolieskami Farba ružová, Veľkosť XS (26-29) e-shop >>

Detské kolieskové korčule WORKER Trigo Skate LED s anatomicky tvarovanou topánkou spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy. Navyše disponujú svietiacimi prednými kolieskami, ktoré začnú svietiť, keď sú uvedené do pohybu. K rozsvieteniu však nie je potreba žiadnych batérií, vše.. Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate LED - so sv. kolieskami Farba ružová, Veľkosť XS (26-29) info >>Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate Farba modrá, Veľkosť XS (26-29)

Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate Farba modrá, Veľkosť XS (26-29) e-shop >>

Detské kolieskové korčule WORKER Trigo Skate s anatomicky tvarovanou topánkou spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy. Vynikajú jednoduchým nastavením veľkostí a možnosťou usporiadania koliesok tri-skate (dvojica zadných koliesok pre lepšiu stabilitu) alebo in-line (tri kolieska v .. Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate Farba modrá, Veľkosť XS (26-29) info >>Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule

Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule

Šport | Športy | Kolieskové korčule | Detské kolieskové korčule

Šport | Športy | Kolieskové korčule | Detské kolieskové korčule | 2v1 detské korčule

Šport | Športy | Kolieskové korčule | Detské kolieskové korčule | Detské sady

Šport | Športy | Kolieskové korčule | Detské kolieskové korčule | Nastaviteľné detské korčule

Šport | Športy | Kolieskové korčule | Detské kolieskové korčule | Troj kolieskové detské korčule

Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule