ZIMNE KORCULE WORKER


Zimné korčule WORKER Gris 37

Zimné korčule WORKER Gris 37 e-shop >>

Zimné korčule WORKER Gris sú moderné unisexové ľadové korčule so špičkovým ostrím a pohodlným hrejivým kožúškom. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je vyrobená z kvalitných a vysoko odolných materiálov zaisťujúcich stabilitu nohy a kvalitný oceľový nôž je zárukou pe.. Zimné korčule WORKER Gris 37 info >>Detské zimné korčule WORKER Izabely Pro - s kožušinkou XS (25-29)

Detské zimné korčule WORKER Izabely Pro - s kožušinkou XS (25-29) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Izabely Pro sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom a hrejivým kožúškom. Ten skvele zatepľuje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou páčky, a tak vydržia viac ako jednu sezónu. Vnútorná t.. Detské zimné korčule WORKER Izabely Pro - s kožušinkou XS (25-29) info >>Detské zimné korčule WORKER Izaky Pro - s kožušinkou XS (25-29)

Detské zimné korčule WORKER Izaky Pro - s kožušinkou XS (25-29) e-shop >>

Detské zimné korčule WORKER Izaky Pro sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom a hrejivým kožúškom. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou páčky, a tak vydržia viac ako jednu sezónu. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje .. Detské zimné korčule WORKER Izaky Pro - s kožušinkou XS (25-29) info >>Zimné korčule WORKER Patino XS (29-32)

Zimné korčule WORKER Patino XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Patino sú unisex ľadové korčule, ktoré vďaka svojmu športovému designu a decentnému spracovaniu padnú do oka každému. Pomocou tlačidla na boku rámu ich ľahko a v momente nastavíte na požadovanú veľkosť. Vnútorná výstelka Comfort Fit je vyrábaná tak, a.. Zimné korčule WORKER Patino XS (29-32) info >>Zimné korčule WORKER Pury Pro - s kožušinkou XS (25-29)

Zimné korčule WORKER Pury Pro - s kožušinkou XS (25-29) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Pury Pro sú korčule vyrobené z kvalitných materiálov doplnených o atraktívny dizajn s kvetinovou a listovou kresbou. Navyše disponujú hrejivým kožúškom, ktorý skvele zatepľuje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je postaven.. Zimné korčule WORKER Pury Pro - s kožušinkou XS (25-29) info >>Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou ružovo-červená - XS (29-32)

Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou ružovo-červená - XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule pre deti WORKER Kelly Pro disponujú originálnym dizajnom a hrejivou kožušinkou. Vďaka možnosti nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla vydržia Vášmu dieťaťu niekoľko sezón. Vnútorná topánka je vybavená polstrovanou vložkou so systémom Comfort Fit, a tak sa.. Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou ružovo-červená - XS (29-32) info >>Dámske zimné korčule WORKER Patino XS (29-32)

Dámske zimné korčule WORKER Patino XS (29-32) e-shop >>

Dámske zimné korčule WORKER Patino vďaka svojmu športovému designu a decentnému spracovaniu padnú do oka každej žene či dievčaťu. Pomocou tlačidiel na boku rámu ich ľahko a v momente nastavíte na požadovanú veľkosť. Vnútorná výstelka Comfort Fit je vyrábaná tak, aby pôsobi.. Dámske zimné korčule WORKER Patino XS (29-32) info >>Chlapčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Boy - s kožušinkou modro-zelená - XS (29-32)

Chlapčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Boy - s kožušinkou modro-zelená - XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule pre deti WORKER Kelly Pre Boy disponujú originálnym dizajnom a hrejivou kožušinkou. Vďaka možnosti nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla vydržia Vášmu dieťaťu niekoľko sezón. Vnútorná topánka je vybavená polstrovanou vložkou so systémom Comfort Fit, a t.. Chlapčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Boy - s kožušinkou modro-zelená - XS (29-32) info >>Detské zimné korčule WORKER Kelly modro-zelená - XS (29-32)

Detské zimné korčule WORKER Kelly modro-zelená - XS (29-32) e-shop >>

Nové zimné korčule pre deti WORKER Kelly s originálnym designom. Možnosť nastavenia veľkosti pomocou jedného tlačítka. Vnútorná topánočka so systémom Comfort Fit, ktorá sa úplne prispôsobí nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock sú korčule WORKER Kelly vybavené.. Detské zimné korčule WORKER Kelly modro-zelená - XS (29-32) info >>Detské zimné korčule WORKER Kelly ružovo-červená - XS (29-32)

Detské zimné korčule WORKER Kelly ružovo-červená - XS (29-32) e-shop >>

Nové zimné korčule pre deti WORKER Kelly s originálnym designom. Možnosť nastavenia veľkosti pomocou jedného tlačítka. Vnútorná topánočka so systémom Comfort Fit, ktorá sa úplne prispôsobí nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock sú korčule WORKER Kelly vybavené.. Detské zimné korčule WORKER Kelly ružovo-červená - XS (29-32) info >>Dámske zimné korčule WORKER Windy 41

Dámske zimné korčule WORKER Windy 41 e-shop >>

Elegantné zimné korčule s pevným držaním členku a komfortnou vnútornou vložkou. Tri pracky zabezpečia dokonalé stiahnutie topánky. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je vyrobená z kvalitných a vysoko odolných materiálov zaisťujúcich stabilitu nohy a kvalitný oceľový nôž j.. Dámske zimné korčule WORKER Windy 41 info >>Detské zimné korčule WORKER Izaky XS (26-29)

Detské zimné korčule WORKER Izaky XS (26-29) e-shop >>

Detské zimné korčule WORKER Izaky sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym designom. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock.. Detské zimné korčule WORKER Izaky XS (26-29) info >>Detské zimné korčule WORKER Kira S (29-32)

Detské zimné korčule WORKER Kira S (29-32) e-shop >>

Detské zimné korčule WORKER Kira sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocu jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock s.. Detské zimné korčule WORKER Kira S (29-32) info >>Dámske zimné korčule WORKER Lady 29

Dámske zimné korčule WORKER Lady 29 e-shop >>

WORKER Lady - kvalitná topánka s komfortnou vnútornou vložkou je postavená na noži zo špičkovej nerezovej ocele, zaručujúci výborné jazdné vlastnosti. Tri pracky zabezpečia dokonalé stiahnutie topánky a technológie Safety Ankle drží členok pevne a v správnej polohe. Anatomicky t.. Dámske zimné korčule WORKER Lady 29 info >>Dievčenské zimné korčule WORKER Terne S (29-32)

Dievčenské zimné korčule WORKER Terne S (29-32) e-shop >>

Detské zimné korčule WORKER Terne sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom. Vhodné ako pre chlapca, tak aj pre dievčatá. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe po.. Dievčenské zimné korčule WORKER Terne S (29-32) info >>Chrániče nožov WORKER zimných korčúľ čierné (pár)

Chrániče nožov WORKER zimných korčúľ čierné (pár) e-shop >>

Udržujte svoje korčule dokonale ostré! Ideálne pre transport a letné uschovanie korčúl.Technický popis: univerzálny nastaviteľný plastový chránič noža, pre všetky veľkosti korčúl vďaka pružnej aretačnej päte jednoducho nasadíte na nôž korčule ochranná drážka chrániča.. Chrániče nožov WORKER zimných korčúľ čierné (pár) info >>Chrániče nožov WORKER zimných korčúľ biele (pár)

Chrániče nožov WORKER zimných korčúľ biele (pár) e-shop >>

Udržujte svoje korčule dokonale ostré! Ideálne pre transport a letné uschovanie korčúľ.Technický popis: univerzálny nastaviteľný plastový chránič noža, pre všetky veľkosti korčúl vďaka pružnej aretačnej päte jednoducho nasadíte na nôž korčule ochranná drážka chránič.. Chrániče nožov WORKER zimných korčúľ biele (pár) info >>Zimné korčule WORKER Gris Veľkosť 37

Zimné korčule WORKER Gris Veľkosť 37 e-shop >>

Zimné korčule WORKER Gris sú moderné unisexové ľadové korčule so špičkovým ostrím a pohodlným hrejivým kožúškom. Ten príjemne zahrieva a tiež minimalizuje otrasy. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je vyrobená z kvalitných a vysoko odolných materiálov zaisťujúcich stab.. Zimné korčule WORKER Gris Veľkosť 37 info >>Zimné korčule WORKER Pury Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29)

Zimné korčule WORKER Pury Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Pury Pro sú korčule vyrobené z kvalitných materiálov doplnených o atraktívny dizajn s kvetinovou a listovou kresbou. Navyše disponujú hrejivým kožúškom, ktorý skvele zatepľuje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je postaven.. Zimné korčule WORKER Pury Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29) info >>Zimné korčule WORKER Izaky Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29)

Zimné korčule WORKER Izaky Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Izaky Pro sú kvalitné zimné korčule pre s originálnym dizajnom a hrejivým kožúškom. Ten skvele zatepľuje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou páčky, a tak vydržia viac ako jednu sezónu. Vnútorná topánk.. Zimné korčule WORKER Izaky Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29) info >>Detské zimné korčule WORKER Izabely Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29)

Detské zimné korčule WORKER Izabely Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Izabely Pro sú kvalitné zimné korčule pre deti s originálnym dizajnom a hrejivým kožúškom. Ten skvele zatepľuje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou páčky, a tak vydržia viac ako jednu sezónu. Vnútorná .. Detské zimné korčule WORKER Izabely Pro - s kožušinkou Veľkosť XS (25-29) info >>Zimné korčule WORKER Patino Veľkosť XS (29-32)

Zimné korčule WORKER Patino Veľkosť XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Patino sú unisex ľadové korčule, ktoré vďaka svojmu športovému designu a decentnému spracovaniu padnú do oka každému. Pomocou tlačidla na boku rámu ich ľahko a v momente nastavíte na požadovanú veľkosť. Vnútorná výstelka Comfort Fit je vyrábaná tak, .. Zimné korčule WORKER Patino Veľkosť XS (29-32) info >>Zimné korčule WORKER Maripo Veľkosť XS (29-32)

Zimné korčule WORKER Maripo Veľkosť XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Maripo sú elegantné korčule na ľad disponujúce krásne hrejivým a pohodlným kožúškom. Hneď na prvý pohľad zaujmú atraktívnym kvetinovým motívom a decentným farebným zladením. Anatomicky tvarovaná topánka korčule je postavená na nastaviteľnom plastovom.. Zimné korčule WORKER Maripo Veľkosť XS (29-32) info >>Detské zimné korčule WORKER Kelly Farba ružovo-červená, Veľkosť XS (29-32)

Detské zimné korčule WORKER Kelly Farba ružovo-červená, Veľkosť XS (29-32) e-shop >>

Nové zimné korčule pre deti WORKER Kelly s originálnym designom. Disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocou jedného tlačítka. Vnútorná topánočka so systémom Comfort Fit, ktorá sa úplne prispôsobí nohe používateľa. Okrem členkovej pracky MicroLock sú korčule WORKER Ke.. Detské zimné korčule WORKER Kelly Farba ružovo-červená, Veľkosť XS (29-32) info >>Chlapčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Boy - s kožušinkou Farba modro-zelená, Veľkosť XS (29-32)

Chlapčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Boy - s kožušinkou Farba modro-zelená, Veľkosť XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule pre deti WORKER Kelly Pre Boy disponujú originálnym dizajnom a hrejivou kožušinkou. Tá výborne zatepluje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Vďaka možnosti nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla vydržia Vášmu dieťaťu niekoľko sezón. Vnútorná topánka je vyb.. Chlapčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Boy - s kožušinkou Farba modro-zelená, Veľkosť XS (29-32) info >>Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou Farba ružovo-červená, Veľkosť XS (29-32)

Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou Farba ružovo-červená, Veľkosť XS (29-32) e-shop >>

Zimné korčule pre deti WORKER Kelly Pro disponujú originálnym dizajnom a hrejivou kožušinkou. Tá skvele zatepluje a naviac tiež zmierňuje otrasy. Vďaka možnosti nastavenia veľkosti pomocou jediného tlačidla vydržia Vášmu dieťaťu niekoľko sezón. Vnútorná topánka je vybavená .. Dievčenské zimné korčule WORKER Kelly Pro Girl - s kožušinkou Farba ružovo-červená, Veľkosť XS (29-32) info >>Zimné korčule WORKER Kira Veľkosť S (29-32)

Zimné korčule WORKER Kira Veľkosť S (29-32) e-shop >>

Zimné korčule WORKER Kira sú kvalitné zimné korčule pre deti aj dospelých s originálnym dizajnom. Korčule disponujú možnosťou nastavenia veľkosti pomocu jediného tlačidla. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit sa prispôsobuje nohe používateľa. Okrem členkovej pracky Micro.. Zimné korčule WORKER Kira Veľkosť S (29-32) info >>Šport | Zimné športy | Zimné korčule

Šport | Zimné športy | Zimné korčule | Dámske ľadové korčule

Šport | Zimné športy | Zimné korčule | Detské korčule na ľad

Šport | Zimné športy | Zimné korčule | Zimné korčule Worker

Šport | Zimné športy | Zimné korčule